VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16. 02. 2020 R.

  1. W ramach nabożeństwa Czterdziestogodzinnego, również w dzisiejszą niedzielę, modlimy się wobec Chrystusa wystawionego w Najświętszym Sakramencie podczas nabożeństw eucharystycznych bezpośrednio po Mszach świętych; ponadto przed południem, również w prywatnej adoracji, w czasie pomiędzy Mszami świętymi.

Na zakończenie Nabożeństwa Czterdziestogodzinnego, w poszczególne niedziele odprawiane są Nieszpory Eucharystyczne w łączności z wieczorną Mszą świętą celebrowaną o godz. 18.00.

Czytaj dalej

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 9. 02. 2020 R.

  1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy nabożeństwo Czterdziestogodzinne, które będzie odprawiane, przez trzy ostatnie niedziele karnawału.

W duchu ekspiacji, modlić się będziemy wobec Chrystusa wystawionego w Najświętszym Sakramencie podczas nabożeństw eucharystycznych bezpośrednio po Mszach świętych; ponadto przed południem, również w prywatnej adoracji, w czasie pomiędzy Mszami świętymi.

Na zakończenie Nabożeństwa Czterdziestogodzinnego, w poszczególne niedziele będą odprawiane Nieszpory Eucharystyczne w łączności z wieczorną Mszą świętą celebrowaną o godz. 18.00.

 

  1. Msza święta dla uczestników Męskiego Różańca – dzisiaj, w naszym kościele, o godz. 17.00.

Czytaj dalej

W DIECEZJI

W POLSCE

W ŚWIECIE