VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 10. 05. 2015 R.

1. Nabożeństwo dla kandydatów do bierzmowania w poniedziałek i wtorek o godz. 18.00.
Spowiedź przed bierzmowaniem dla kandydatów i ich rodzin – w poniedziałek i wtorek o godz. 17.00, zgodnie z planem podanym podczas katechezy.
Kandydaci mają obowiązek nauczenia się na pamięć tekstów niezbędnych do przyjęcia sakramentu bierzmowania oraz „Hymnu do Ducha Świętego”.

2. Uroczystość Bierzmowania młodzieży z Czarnej, Wiewiórki, Chotowej, Straszęcina i naszej parafii odbędzie się w środę /13.05/ podczas Mszy świętej wieczorowej o godz. 18.00.
Ofiary z tacy z tej Mszy świętej przeznaczone będą na rzecz Fundacji im. Arcybiskupa Jerzego Ablewicza, wspierającej uczniów z ubogich rodzin. Czytaj dalej

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 26. 04. 2015 R.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele.

2. Poświecenie Oratorium oraz trzech odremontowanych sal w dolnym kościele odbędzie się w czwartek o godz. 17.00; następnie, w nowym Oratorium będzie odprawiona Msza święta dla młodzieży, która zakończyła już zajęcia w KANIE. Młodzież wraz z nauczycielami serdecznie zapraszamy. Czytaj dalej

PROJEKT OŁTARZA

MYŚL DNIA

Gdy czujemy się osamotnieni, wtedy zamiast obchodzić nie kończący się labirynt drzwi, budynków, korytarzy - w poszukiwaniu przyjaciół, lepiej zwrócić się do Ducha Świętego i zająć się tym „Słodkim Gościem duszy", bo On najlepiej nas zrozumie.

PORTAL DIECEZJALNY

PORTAL DIECEZJALNY

OSTATNIO DODANE

ODWIEDZIŁO NAS

Dzisiaj: 96
Wczoraj: 284
Od IX 2008 r.: 852539