VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 1. 05. 2016 R.

  1. Nabożeństwa majowe odprawiane są codziennie o godz. 18.00, bezpośrednio po nabożeństwie odprawiona jest wieczorna Msza święta.

Licznym udziałem w nabożeństwach majowych wypraszajmy, przez wstawiennictwo Matki Najświętszej, Boże błogosławieństwo dla Kościoła, Ojczyzny, Parafii i własnych rodzin.

 

  1. Od jutra przeżywać będziemy Biały Tydzień, podczas którego dzieci pierwszokomunijne, wraz z rodzinami i wspólnotą parafialną, dziękując za przystąpienie do I Spowiedzi i Komunii św., będą uczestniczyły w nabożeństwach majowych o godz. 18.00 oraz w Mszy świętej odprawianej bezpośrednio po nabożeństwie majowym.

Czytaj dalej

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 25. 04. 2016 R.

  1. Nabożeństwo dla uczniów z klas III gimnazjum oraz pozostałych kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania – w czwartek o godz. 18.00.

 

  1. Nabożeństwa majowe odprawiane będą od soboty, codziennie o godz. 18.00, bezpośrednio po nabożeństwie odprawiona będzie wieczorna Msza święta.

Licznym udziałem w tych nabożeństwach wypraszajmy, przez wstawiennictwo Matki Najświętszej Boże błogosławieństwo dla Kościoła, Ojczyzny, Parafii i własnych rodzin. Czytaj dalej

MYŚL DNIA

Nie bójmy się, że Maryja przesłoni nam Chrystusa - Ona jest po to, aby do Niego prowadzić.

PORTAL DIECEZJALNY

PORTAL DIECEZJALNY

OSTATNIO DODANE

ODWIEDZIŁO NAS

Dzisiaj: 268
Wczoraj: 316
Od IX 2008 r.: 1010155