„Koncerty organowe w kościele św. Ducha”

W czwartek 23 kwietnia o godzinie 18.30. w kościele Ducha Świętego w Dębicy odbędzie się koncert  z cyklu „Koncerty organowe w kościele św. Ducha”. Ten uroczysty, wielkanocny koncert będzie poświęcony w całości muzyce Jana Sebastiana Bacha w 330 rocznicę urodzin tego największego geniusza w dziejach muzyki. Został zatytułowany „Bach i jego epoka”. Wykonawcami będą: jeden z najwybitniejszych polskich skrzypków Krzysztof Jakowicz z Warszawy oraz organista Marek Stefański z Krakowa. W programie koncertu  zabrzmią solowe utwory skrzypcowe i organowe Jana Sebastiana Bacha. Serdecznie zapraszamy na to niewątpliwie znaczące wydarzenie kulturalne, wpisujące się w trwający czas Zmartwychwstania Pańskiego.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 12. 04. 2015 R.

 

1. Dzisiaj wraz z całym Kościołem obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Dzisiejsze święto jest dniem odpustu parafialnego w parafii Miłosierdzia Bożego.

2. W dniu dzisiejszym rozpoczyna się również doroczny Tydzień Miłosierdzia
Słowa wdzięczności kierujemy pod adresem wszystkich, którzy włączają się w pracę Parafialnej Caritas oraz Kuchni Caritas działającej przy naszej parafii, jak również tych, którzy wspierają modlitwą i ofiarą działalność dobroczynną prowadzoną w parafii.

3. Nabożeństwo Grupy Modlitwy św. Ojca Pio – w piątek o godz. 18.00.
Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy, aby wzmocnić się wewnętrznie do pokonywania zła, zarówno w sobie samych, jak również w otaczającym nas świecie. Czytaj dalej

MYŚL DNIA

Bóg w swym wielkim miłosierdziu nawet swoją sprawiedliwość obraca w miłość i sprawia, że przez niejeden grzech, przez niejedną słabość lepiej poznajemy dobroć Boga i godność człowieka.

PORTAL DIECEZJALNY

PORTAL DIECEZJALNY

OSTATNIO DODANE

ODWIEDZIŁO NAS

Dzisiaj: 316
Wczoraj: 634
Od IX 2008 r.: 838553